Vrácení zboží

Na daňovém dokladu, který obdržíte spolu s objednávkou je formulář pro vrácení zboží. V něm vyplníte, které zboží vracíte a číslo účtu pro vrácení platby. Lze také online vyplnit speciální formulář Reklamace nebo do zásilku zaslat s vyplněným dokumentem Odstoupení od smlouvy. Stačí ale jednoduché vyplnění formuláře na daňovém dokladu.

Při uzavření kupní smlouvy v našem internetovém obchodě máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V této lhůtě musíte doručit prodávajícímu úkon, se kterým současná platná právní úprava spojuje projev vůle směřující k odstoupení od smlouvy. Odstoupení od smlouvy můžete realizovat tím, že buď doručíte zboží osobně na naši adresu, nebo na vlastní náklady zašlete zboží zpět na naši adresu (prostřednictvím jakéhokoliv z přepravců). Zásilku je nutné zaslat bez dobírky, zásilku na dobírku nemůžeme ve skladu převzít.

Naše adresa:
Netnakup s.r.o.
Tyršova 271
43801 Žatec

Vrácení je možné zaslat i přes Zásilkovnu, na naši adresu nebo výdejní místo: Tyršova 1148, 438 01 Žatec (z jiného nemůže být vyzvednuto).

Zboží k vrácení nám musí být zaslánodo 14 dnů od obdržení zásilky
Platba za vracené zboží vám bude vrácenado 7 dnů, nejčastěji však za 1 denZboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 7 dnů od odstoupení od smlouvy. V případě vrácení celé objednávky je vraceno také poštovné, které bylo u objednávky uhrazeno, a to nejlevnější, které bylo u objednávky možné zvolit. Náklady, které byly hrazeny pro zaslání zboží zpět k nám nejsou propláceny.